Super Autokit Tre: handričky na auto

Kód: 138
€13,50 –20 %
autokit31
€13,50 –20 % €10,80
Skladom

Super Auto Tre - Sada troch fantastických handričiek na údržbu auta

Detailné informácie

Podrobný popis

Super Auto Tre - Sada troch fantastických handričiek na údržbu auta

VELVEX HIQ Novinka v oblasti čistenia a sušenia karosérií automobilov. Extrémne odolná a mimoriadne účinná handra, vyrobená z poly aktívneho vlákna, ktoré dokonale čistí a odstráni 99% baktérií a nečistôt z karosérie auta. Vďaka svojim špeciálnym vláknam ľahko a bez poškriabania odstráni akékoľvek nečistoty vrátane hmyzu. Doporučujeme použiť aj ako utierku na záverečné leštenie a sušenie karosérie, nakoľko zanechá povrch veľmi lesklý, okamžite suchý a bez jedinej šmuhy.

Údržba: Môže sa prať v pračke bez aviváže a bieliacich prostriedkov do 90°C.

Použitie: Namočiť handričku do teplej vody, dôkladne vyžmýkať a použiť s alebo bez čistiacich prostriedkov.

Chráni životné prostredie vďaka minimálnemu alebo žiadnemu použitiu čistiacich prostriedkov.

Zloženie: 70% mikrovlákno 30% zrazený polyuretan

Savosť: 600% Váha: 350gr/mq Veľkosť: 50x40 cm

Palubová doska

Veľmi kvalitná mikro vláknová handrička na ošetrenie palubových dosiek. Mikro vlákno ľahko vyčistí akýkoľvek povrch do hĺbky. Zároveň leští a odmasťuje bez poškriabania a zanechávania šmúh a stôp. Môže byť použitá s čistiacim prostriedkom alebo bez, jak za sucha tak za mokra.Údržba: Môže sa prať v pračke bez aviváže a bieliacich prostriedkov do 90°C.KarosériaNovinka v oblasti čistenia a sušenia karosérií automobilov. Extrémne odolná a mimoriadne účinná handra, vyrobená z polyaktívneho vlákna, ktoré dokonale čistí a odstráni 99% baktérií a nečistôt z karosérie auta. Vďaka svojim špeciálnym vláknam ľahko a bez poškriabania odstráni akékoľvek nečistoty vrátane hmyzu. Doporučujeme použiť aj ako utierku na záverečné leštenie,sušenie

Použitie: Namočiť handričku do vody, vyžmýkať a použiť. Dá sa použiť aj za sucha

.Chráni životné prostredie vďaka minimálnemu alebo žiadnemu použitiu čistiacich prostriedkov

 

Okná

Tak zvaná „zázračná“ ultra mikrovláknová handrička rovnakých vlastností ako "VETRI" len vo väčšom a pevnejšom formáte. Určený aj pre profesionálne použitie. Vhodná hlavne na okná, zrkadlá, sklá a chróm. Je schopná odstrániť akékoľvek nečistoty a mastnoty len čistou vodou bez použitia akýchkoľvek prípravkov. Mikroskopické vlákna dokážu vstúpiť do hĺbky povrchov a odstrániť akékoľvek nečistoty. Povrch zanecháva lesklý bez jedinej šmuhy.

Použitie: Namočiť handričku do teplej vody, dobre vyžmýkať a použiť.

Chráni životné prostredie vďaka minimálnemu alebo žiadnemu použitie čistiacich prostriedkov.

Zloženie: 70% polyester30% polyamid ( mikrovlákno >0,15 Dtex)

Savosť: 400%Váha: 130gr/mq

Veľkosť: 40x53 cm

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie